Aicinām aplūkot Inta Brieža fotoizstādi “Apstājies. Ieskaties. DABA.”

No pirmdienas, 18. oktobra, Ēveles Tautas namā aplūkojama Inta Brieža fotoizstāde “Apstājies. Ieskaties. DABA.”.

Apmeklētāji aicināti ikdienas steigā rast laiku, lai apstātos, ieskatītos dabā, apbrīnotu un baudītu tās vareno skaistumu, krāsas. Tā ir daba, kādu to redz fotogrāfs. Jāpiebilst, ka foto gleznas pēc izstādes būs iespējams arī iegādāties, sazinoties ar Ēveles Tautas namu pa tālruni 26191238.

Ints Briedis bērnību un skolas gadus aizvadījis Ēvelē. Tur joprojām viesojas bieži, apmeklējot mammas atdusas vietu, kā arī uzturot un kopjot dzimtas īpašumu.

Dabas fotografēšana ir Inta Brieža lielākā aizraušanās, dabas skaistumu tverot arī dažādos ģimenes izbraucienos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Fotogrāfs uzskata, ka nav nekā skaistāka un varenāka par dabu. Cilvēks dzīvo dabas pasaulē, kuru ļauts apbrīnot un baudīt.

Izstāde Ēveles Tautas namā aplūkojama līdz 18. novembrim. Izstādes apmeklējums ir bez maksas. Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Brauciet ciemos un ļaujieties fotogrāfa sajūtu lidojumam!