Aicinām amatniekus, mājražotājus un mazos ražotājus pieteikties Robežtirgum!

Aicinām piedalīties amatniekus, mājražotājus un mazos ražotājus Robežtirgū, kas 6.-7. maijā norisināsies Valkā.

Aicinām piedalīties amatniekus, mājražotājus un mazos ražotājus Robežtirgū, kas 6.-7. maijā norisināsies Valkā.

Projekta vadošais partneris un šī pasākuma organizators ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri un Robežtirgū aicināti piedalīties ir Balvu, Ludzas, Smiltenes un Valmieras novadu amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Projekta partneru tirgus dalībniekiem vieta tirdzniecībai būs Valkas – Valgas centra laukumā, pie Raiņa ielas 2 teritorijas norobežojošas koka sētas. Dalība pasākumā ir bez maksas. Par Jums nepieciešamo tirdzniecības vietas aprīkojumu (telts, galds, krēsli), lūdzu informējiet piesakoties.

Aicinām pieteikties līdz šī gada 17. aprīlim, rakstot uz e-pastu: vai zvanot uz telefona Nr. 29464888

Pasākums tiek īstenots pateicoties ES projekta “No Hobija uz biznesu” Nr. LVIII-055 līdzfinansējumam.

Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekts “No Hobija uz Biznesu”, (akronīms “Hobijs – Bizness”), Nr. LVIII-055. Robežtirgus organizators – LB1 Valkas novada pašvaldība. Dalībnieki: Projekta partneri B2 Smiltene, B3 Ludza, B4 Balvi, B5 Valmiera

Eiropas Savienība

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Informāciju sagatavoja:
Guna Ķibere
Valmieras novada pašvaldība
Uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste
t.29464888; e-pasts: