Aicinām 3.–6. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Vai mana peldvieta ir droša”!

Lai veicinātu skolēnu izpratni par drošas peldvietas pamatprincipiem un rosinātu skolēnus un viņu vecākus/aizbildņus izvērtēt drošības apstākļus skolēna izvēlētā peldvietā, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina vispārējās izglītības iestāžu 3.–6.klašu skolēnus piedalīties konkursā “Vai mana peldvieta ir droša?”.  

Lai piedalītos konkursā:   

 Kāpēc piedalīties konkursā? 

  • Konkursa dalībniekiem būs lieliska iespēja pilnveidot zināšanas par drošas peldvietas pamatprincipiem
  • 5 labākie radošo darbu autori no 3.–4. un 5.–6.klašu grupas iegūs praktiskas un lieliskas individuālās balvas
  • Katrs konkursa dalībnieks iegūs pateicības rakstu elektroniskā formātā. 

Iedvesmai un zināšanu pilnveidei aicinām iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra izstrādāto animācijas video “Esi ūdensdrošs” un 360 virtuālo video tūri par drošību pie un uz ūdens. Lai veiksmīgāk izvērtētu riskus peldvietā, aicinām aizpildīt Starptautiskās ūdens drošības dienas ietvaros izveidotās darba lapas.  

Jautājumu gadījumā rakstiet 

Informāciju sagatavoja: SPKC