Aicinājums iesniegt pieteikumus konkursā “Kopstrādes telpu attīstība Vidzemes plānošanas reģionā”

kopstrādes telpas

Vidzemes plānošanas reģions kā Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” līdzfinansējuma saņēmējs aicina Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldības līdz 2022. gada 29. jūlijam iesniegt pieteikumus konkursā “Kopstrādes telpu attīstība Vidzemes plānošanas reģionā” (turpmāk – Konkurss).

Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā, nodrošinot kopstrādes telpās aprīkojumu, kas nepieciešams uzņēmēju atbalstam un jaunu biznesa ideju attīstībai. Vairāk informācijas pielikumā pievienotajā Konkursa nolikumā.

Lai atbildētu uz neskaidriem jautājumiem, Vidzemes plānošanas reģions 6.jūlijā pulksten10:00 organizē online tikšanos Teams platformā Saruna par kopstrādes telpu konkursu. Ja radušies kādi jautājumi, aicinām pievienoties tai, uzspiežot uz norādītās saites.

Konkursa nolikums ŠEIT.