Aicina zeķēs un cimdos ieadīt sirdssiltumu un spēka rakstus Ukrainas karavīriem

Adījumi Ukrainai

Valmieras pagasta bibliotēka 2024. gadā aicina rokdarbnieces (esošās un topošās) pievienoties bibliotēkas lasītāju kopienai, lai kopā zeķēs un cimdos ieadītu sirdssiltumu un spēka rakstus Ukrainas karavīriem.
Adījumu darbnīcas norisināsies no marta līdz decembra mēnesim, katru ceturtdienu no plkst.13.00 līdz 15.00. Adījumu nogādāšana frontē notiek sadarbībā ar biedrību Forpost UA/LV. Materiāli darbam un praktisks padoms adīšanas procesam tiks nodrošināti.
Latvijas sabiedrības līdziesaiste Ukrainas atbalstam ir vitāli svarīga gan mazās, gan lielās lietās. Palīdzot paši kļūstam labāki! Pieteikšanās darbnīcām pa tālruni: 28624381.

Rokdarbi Ukrainai

Informē Inga Grīnbauma, Valmieras pagasta bibliotēkas vadītāja