Aicina XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”

Aicina XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”

19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notiks XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”. Divās festivāla dienās varēs noskatīties vairāk nekā 30 izrādes, viesosies kolektīvi no visas Latvijas.

Festivāls notiek kopš 2008. gada, pirmajā festivālā piedalījās septiņi skolu teātru kolektīvi ar savām izrādēm, taču nu jau festivāls ir izaudzis līdz teju 500 dalībniekiem no visas Latvijas.

Galvenais festivāla mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu teātru attīstību, motivēt radīt kvalitatīvas un mobilas izrādes bērniem un jauniešiem, piedāvājot dažādu žanru iestudējumus, kā arī sekmēt teātru režisoru profesionālo pilnveidi, veicinot savstarpējo pieredzes apmaiņu. Festivāla norisē ir iesaistīti profesionāli režisori un eksperti. Festivāla laikā tiek noteikti veiksmīgākie iestudējumi un labākie aktieriskie sniegumi.

Festivāla organizatori Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) un Valmieras Viestura vidusskolu.