Aicina uzņēmējus uz tiešsaistes semināru par atbalstu eksporta veicināšanai

ES struktūrfondu 2021–2027. gada plānošanas periodā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) turpinās sniegt atbalstu Latvijas sīkiem (mikro), maziem un vidējiem uzņēmumiem inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai. Jau šī gada novembrī tiks atvērta atbalsta programma eksportējošajiem uzņēmumiem, kas ražo produktus ar augstu pievienoto vērtību.

ES struktūrfondu 2021–2027. gada plānošanas periodā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) turpinās sniegt atbalstu Latvijas sīkiem (mikro), maziem un vidējiem uzņēmumiem inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai. Jau šī gada novembrī tiks atvērta atbalsta programma eksportējošajiem uzņēmumiem, kas ražo produktus ar augstu pievienoto vērtību.

LIAA un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) Latvijā organizē informatīvu tiešsaistes semināru par atbalstu eksporta veicināšanai sīkiem (mikro), maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Seminārā sniegsim informāciju par EEN sniegtajiem eksporta atbalsta pakalpojumiem, LIAA aktuālajām un plānotajām atbalsta programmām, kā arī tiks prezentēta jaunā atbalsta programma eksporta veicināšanai “Atbalsts inovatīvas MVU uzņēmējdarbības attīstībai”. Informēsim par programmas pamatnosacījumiem, vērtēšanas kritērijiem un atbalsta saņemšanas kārtību.

Semināra programma

  • 14.00–14:05 | Ievadvārdi, LIAA direktora p.i. Iveta Strupkāja
  • 14.05–14.15 Eiropas Biznesa atbalsta tīkla sniegtie pakalpojumi, Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta EEN projekta koordinatore Anita Ābola
  • 14.15–14.25 LIAA aktuālās atbalsta programmas, LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Ilga Maļina
  • 14.25–14.55 | Programma “Atbalsts inovatīvas MVU uzņēmējdarbības attīstībai” pamatnosacījumi un kritēriji, Ārējo tirgu atbalsta piešķiršanas nodaļas vadītāja Inta Prauliņa
  • 14.55–15.20 | Jautājumi un atbildes

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Pieteikšanās obligāta. Pieteikties semināram vari ŠEIT.

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv