Aicina uz semināru Vidzemes kultūras programmas 2022 projektu pieteikumu rakstītājus

Seminārs VKP

Ceturtdien, 17. martā, no plkst. 10.00 līdz 12.00 tiešsaistes platformā Zoom notiks seminārs projektu sagatavotājiem un interesentiem, kuri vēlas piedalīties konkursā „Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2022” (VKP 2022). Semināra tēma – “Kultūras projekti: pieredzes stāsti un vadlīnijas VKP 2022 projektu pieteicējiem”. To organizē Vidzemes plānošanas reģions – kultūras programmas īstenotājs ar 15 gadu pieredzi tās administrēšanā.

Seminārā ar savu pieredzi un piemēriem kultūras iniciatīvu  īstenošanā aicinātas dalīties Inese Timermane, Tautas lietišķās mākslas studija “Staicele” un Limbažu novada Staiceles Tūrisma informācijas centra vadītāja, kā arī Indra Jaunzeme, Staiceles lībiešu muzeja „Pivālind” vadītāja. Semināra dalībniekus ar savu gūto pieredzi no mākslinieciskās ieceres līdz iespējai to īstenot ar projektu palīdzību iepazīstinās Reinis Fjodorovs, dokumentālais fotogrāfs, Rīgas Stradiņa universitātes un RISEBA lektors.

Lai sniegtu plašāku informāciju un palīdzētu sagatavot kvalitatīvus projekta pieteikumus konkursam, Vidzemes kultūras programmas koordinatore Lelde Ābele seminārā iepazīstinās ar VKP 2022 projektu pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām. Tāpat dalībnieki varēs saņemt konsultācijas par pieteikumu vietnes balso.vidzeme.lv darbību. 

Semināra programma pieejama šeit ->.

Reģistrēšanās šeit ->.

No šī gada 2. marta līdz 31. martam, kā jau iepriekš informējis Vidzemes plānošanas reģions, ir izsludināts kultūras projektu konkurss „Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2022”, lai nodrošinātu līdzsvarotu, daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras procesu un tā pieejamību Vidzemē, saglabājot un attīstot Vidzemes kultūrvēsturiskajam novadam raksturīgās vērtības, tradīcijas un kultūrvidi, kā arī veicinot jaunradi. Šogad konkursā sadalīs finansējumu 127 110,00 eiro apmērā. Atbalsts būs pieejams kultūras projektiem, kurus sagatavos atbilstoši programmas nolikumam, mērķim un prioritātēm un kurus plānots īstenot laika posmā no šī gada 1. jūnija līdz 15. decembrim. Projektu pieteikumu iesniegšana vietnē balso.vidzeme.lv līdz šī gada 31. marta plkst. 17.00. Vairāk informācijas šeit ->.

Informāciju sagatavojusi: Lelde Ābele, Vidzemes kultūras programmas koordinatore