Aicina uz semināru “Gaujas Nacionālā parka meža apsaimniekošanas plāna saturs un izstrādes prasības”

mežs sils

14. aprīlī plkst. 10.00 notiks tiešsaistes seminārs “Gaujas Nacionālā parka meža apsaimniekošanas plāna saturs un izstrādes prasības”. Semināru ir aicināti apmeklēt Gaujas Nacionālajā parka mežu īpašnieki, apsaimniekotāji un meža apsaimniekošanas plāna izstrādātāji.

Par aktualitātēm meža apsaimniekošanas plāna saturu un izstrādes prasībām informēs Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālās administrācijas Dabas aizsardzības daļas vadītāja Sintija Jaunākā.

Uz semināru nepieciešams reģistrēties, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu ŠEIT.

Pirms semināra apmeklētāji ir aicināti iesūtīt sev interesējošos jautājumus par Gaujas Nacionālā parka meža apsaimniekošanas plāna saturu un izstrādes prasībām, uz kuriem semināra laikā atbildes sniegs Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālas administrācijas darbinieki. Jautājumus iespējams iesniegt, norādot tos reģistrācijas anketas noslēdzošajā ailē.

Reģistrācijas anketu jāaizpilda līdz 11. aprīlim. Pirms semināra norises uz reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite uz semināru.

Plašāka informācija:
Sintija Jaunākā
Dabas aizsardzības pārvaldes
Vidzemes reģionālās administrācijas
Dabas aizsardzības daļas vadītāja

Tālr.: 26565688