Aicina uz sarunu “Par un ap migrēnu”

Par un ap migrēnu

Migrēna 23 dienas mēnesī – tāda ir Karīnas Zaņģes, hroniskas migrēnas slimnieces un Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības priekšsēdētājas, ikdiena. Slimība ietekmē viņas dzīvi, neļaujot strādāt vai baudīt dzīvi pilnvērtīgi. Lai atrisinātu migrēnas problēmu, Karīna jau vairākus gadus meklējusi risinājumus un ārstēšanas veidus, izmēģinot dažādas zāles un terapijas.

Sarunā “Par un ap migrēnu” svētdien, 5. novembrī, plkst. 12.00 Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē Karīna Zaņģe dalīsies savā pieredzē, uzklausīs un sniegs ieteikumus, kā izpētīt savas galvassāpes un kā tās uzvarēt, par migrēnu pirms un pēc grūtniecības, kā būt brīviem no migrēnas bez zālēm un kā migrēnas slimniekiem var palīdzēt līdzcilvēki. Katram apmeklētājam dāvanā Maijas Sepas grāmata “Migrēna, izlaušanās”.

Dalība sarunā – 10 EUR. Vietu skaits ierobežots – uz sarunu aicinām pieteikties iepriekš līdz 1. novembrim, rakstot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e-pastu: .

Pasākumu organizē Sporta Veselības centrs.