Aicina uz projekta “No hobija uz biznesu” aktivitātēm Balvu novadā

No hobija uz biznesu

Balvu novada pašvaldība projekta Nr.LVIII-055 “No hobija uz biznesu” ietvaros organizē divus savstarpēji saistītus pasākumus 2023.gada 3.augustā. Semināru – diskusiju par tēmu “Iespējas un draudi mūsdienu mazajā biznesā” un pieredzes apmaiņas vizīti – ekskursiju pie dažiem Balvu novada veiksmīgajiem mazajiem uzņēmējiem.

Aicinām Valmieras novada amatniekus un mājražotājus piedalīties iepriekš minētajos pasākumos, zvanot Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Gunai Ķiberei pa tālruni 29464888 vai rakstot e-pastā: " target="_blank" rel="noreferrer noopener">

Dalības maksas, kafijas pauzes, pusdienas un transportu pa Balvu novadu dalībniekiem nodrošinās Balvu novada pašvaldība.

Pasākumu programma

Eiropas Savienība

 Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.