Aicina uz Lieldienu svinēšanu Strenčos!

Lieldienas Strenčos

Mazi un lieli Lieldienu svinētāji aicināti svētdien, 9. aprīlī, plkst. 12.00 pulcēties Strenču pilsētas parkā, lai noskatītos uzvedumu “Pasaka par vardulēnu Hugo”.

Pasaka, kuras autore ir valmieriete Elīna Krastiņa, papildināta ar dziesmiņām, kas rosina mazos skatītājus domāt par to, vai ir labi sarunāties ar svešiniekiem, mānīties, slinkot un ņemt sev nepiederošas lietas. Pasaku ierunājis aktieris Ainārs Ančevskis. Lomās: Uģis Točs, Mariuss Grencis, Daina Dzvinko, Evija Dzvinko. Skaņas apstrāde – Kristaps Krievkalns. Tērpi un scenogrāfija – Jolanta Rone. Uzvedums tapis ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu. Pēc izrādes varēs iegūt savā īpašumā bērnu grāmatu par vardulēnu Hugo.

Uzvedums stāsta par vardulēnu Hugo, kurš bija slinks un nevēlējās darīt to, ko dara citas vardes. Viņš iepazīstas ar viltīgo ūdensžurku Bono, kas izmanto vardulēnu savtīgiem nolūkiem un liek viņam Bono vietā ievākt sev krājumus ziemai no zaķa Garauša sakņu lauka.

Organizatori sola arī jaukas dziesmiņas Strenču bērnu ansambļa “Notiņas” izpildījumā, radošu darbošanos kopā ar Strenču Kultūras centra mākslinieku Dolfu Gregoru Pavāru un Lieldienu našķus un kārumus. Lai visiem jautri un krāsaini svētki!