Aicina uz lekciju “Mūzikas un mākslas interpretācija cilvēka psihiskās veselības uzlabošanai”

Izglītojošs pasākums

30.martā no plkst.17.30 līdz plkst.19.00 interesenti aicināti piedalīties lekcijā “Mūzikas un mākslas interpretācija cilvēka psihiskās veselības uzlabošanai”, kas norisināsies Strenču Kultūras centrā, Baznīcas ielā 2.

Lekciju vadīs VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” ārste-rezidente psihiatrijā Laura Tauriņa un mūzikas terapeite Liesma Lore. Lekcijas laikā L. Tauriņa pastāstīs, kā māksla un mūzika iedarbojas uz cilvēka prātu, kāpēc tās cilvēkiem izraisa spēcīgas sajūtas, kā spēj uzlabot psihisko veselību un kā var palīdzēt ilgstošos saspringtos periodos (piemēram, pašreizējā situācijā saistībā ar pandēmiju un politiskajiem notikumiem pasaulē). Kopā ar mūzikas terapeiti tiks sniegts praktisks ieskats, kā notiek mūzikas terapija.

Pasākums norisinās epidemioloģiski drošajā vidē – piedalās tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Aktivitāte norisinās bez maksas projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.