Aicina uz ģimeņu diskusijām Mazsalacā

Mazsalaca

Projektā “Ģimene – dzimtas un tautas kodols” Mazsalacā dzīvojošās ģimenes laipni aicinātas uz trešo nodarbību ģimeņu disputu klubā “Mūsmājas”. Nodarbība notiks svētdien, 18. septembrī plkst. 16.00 Mazsalacas kultūras centrā.

Trešās disputu kluba nodarbības tēma būs “Kompromisu māksla, – nepazaudējot sevi, bet rodot kopējo risinājumu”. Nodarbību vadīs Lauma Celma, sertificēta GENOS emocionālās inteliģences praktiķe, starpkultūru komunikācijas un integrācijas eksperte, lektore.

Disputu kluba tikšanās kalpo kā konsultācijas, savstarpējs atbalsts projekta dalībniekiem, lai spēcinātu Mazsalacas ģimenes psiholoģiski un stiprinātu attiecības tajās. 

Ieeja nodarbībā ir bezmaksas. Visi interesenti laipni aicināti!

Ģimeņu disputu klubs “Mūsmājas” norit projektā “Ģimene – dzimtas un tautas kodols” (nr. 2022.LV/ĢDP/67), ko Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” projektu konkursa nevaldības organizācijām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros īsteno biedrība “Sadarbības platforma”.

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Sadarbības platforma”.