Aicina uz biblioterapijas pirmo lekciju

16.decembrī plkst. 18.00 Vaidavas pagasta bibliotēkā norisināsies biblioterapijas 1. lekcija/ nodarbība “Kopābūšana vai vientulība” a

16.decembrī plkst. 18.00 Vaidavas pagasta bibliotēkā norisināsies biblioterapijas 1. lekcija/ nodarbība “Kopābūšana vai vientulība” ar psihoterapeitu Ivaru Baulu.

Kas ir dzīves grūtību sakne, to galvenais cēlonis un kā grāmatu lasīšana un kulturāla pieredze var mums palīdzēt, uz šiem jautājumiem kopīgi meklēsim atbildi četru lekciju ciklā “Biblioterapija – eksistenciāla pieredze”.

“Mēs varam izdzīvot tikai vienu dzīvi, tomēr nereti sastopamies ar jautājumiem, uz kuriem atbildēt nav mūsu spēkos, tie prasa tik lielu pieredzi, kādas mums nav un nevar būt. Palīdzību varam meklēt kultūras mantojumā, arī grāmatās. Mēs nerunājam par kādu tehnisku rīcības modeli, drīzāk par dzīvošanas pieredzi, kuru mums sniedz laba literatūra. Biblioterapija palīdz apzināti izdzīvot literāra varoņa dzīvi un sastapties ar daudzās paaudzēs uzkrātu pieredzi, kā pārvarēt sāpes, karu, nenoteiktību. Visu to, ko dzīve var atnest,” saka I.Bauls.

Ieeja ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Inguna Dukure,
Vaidavas pagasta bibliotēkas vadītāja