Aicina tirgotājus pieteikties Kokmuižas svētku tirdziņam

2. un 3. septembrī Kocēnos tiks aizvadīti jau astotie Kokmuižas svētki, kuriem šī gada tēma ir “Cilvēka dārzs”. Ne velti izvēlēta šāda tēma – Kokmuižas pils parks vienmēr priecējis ar saviem krāšņajiem apstādījumiem un atmiņās paliekošajiem rožu krūmiem.

Kokmuižas svētki nav iedomājami bez muižas tirgus, kas norisināsies 3. septembrī plkst. 10.00–16.00 pils kompleksa teritorijā. Īpaši pieteikties tiek aicināti stādu audzētāji, lai tirdziņā ikvienam būtu iespēja izvēlēties un iegādāties kādu skaistumu, kā arī uzzināt ko jaunu par sava dārziņa vai mājas apkārtnes iekopšanu.

Tirgotāju pieteikšanās līdz 19. augustam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Priekšroka tiks dota Valmieras novada tirgotājiem, kā arī stādu audzētājiem.

Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv.

Papildus saziņai par tirdziņa norisi:
Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga, e-pasts: , tālrunis 20436868

Foto: Roberts Āboltiņš