Aicina sniegt priekšlikumus piedāvātajam ūdensapgādes un kanalizācijas tarifam

Saistībā ar neprognozēto energoresursu cenu pieaugumu, ceturtdien, 26. maijā, SIA “BN Komforts” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza ūdensapgādes un kanalizācijas tarifa projektu.

Piedāvātais tarifs ir aprēķināts, lai noteiktu tā vienmērīgumu Valmieras novada Burtnieku pagastā, Matīšu pagastā, Vecates ciemā, Vecates pagastā, Rencēnu un Lizdēnu ciemos, Rencēnu pagastā, Ēveles ciemā, Ēveles pagastā un Valmieras pagastā, Valmiermuižas, Rūpnieku un Jeru ciemā.

Tarifs ir aprēķināts saskaņā ar SPRK 2016. gada 14. janvāra padomes lēmumu Nr.1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Sabiedrisko pakalpojumu veidsSpēkā esošais tarifs *
(bez PVN)
Piedāvātais tarifs
(bez PVN)
Tarifa palielinājums/ samazinājums * (%).
Ūdensapgāde

1,721,90+ 10,5%
Kanalizācija

1,272,98+ 134,7%

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija projektu ir pieņēmusi un uzsākusi tā izvērtēšanu un pārbaudi. Ņemot vērā, ka piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 1. jūliju, aicinām iepazīties un sniegt priekšlikumus par ūdensapgādes un kanalizācijas tarifa projektā iekļauto informāciju.

Iepazīties ar SIA “BN KOMFORTS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var šeit.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “BN KOMFORTS”, Vanagu iela 4A, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Valmieras novads, LV 4232, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, elektroniskā pasta adrese: 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.