Aicina pievienoties erudīcijas spēlei “Zini! Mini! Uzzini! Par Eiropas Savienību”

Erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini! Par Eiropas Savienību”

Eiropas dienas ietvaros EUROPE DIRECT Vidzeme kopā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā aicina startēt erudīcijas spēlē “Zini! Mini! Uzzini! Par Eiropas Savienību”, kas 18. maijā plkst. 16.00 norisināsies Valmieras Kultūras centrā. Piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas aicināti Valmieras un apkārtnes jaunieši. Fokusēsimies uz Eiropas Savienības (ES) vērtībām, prioritātēm un to īstenošanu, kā arī dažādām iespējām, ko piedāvā ES. Reģistrācija pieejama šeit.

Lai piedalītos pasākumā, interesenti aicināti pieteikt komandu līdz trīs cilvēku sastāvā, kā dalībnieki ir jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Erudīcijas spēles uzvarētājiem tiks piešķirtas vērtīgas balvas.

“Zini! Mini! Uzzini!” ir izklaidējoša komandu erudīcijas spēle, kas ir aizrāvusi interesentus vairāk nekā piecus gadus. Spēle pirmo reizi norisinājās 2018. gada 11. maijā, un kopš tā laika tā ir notikusi dažādās vietās, izklaidējot un izaicinot visu vecumu dalībniekus.

Pasākumu organizē EUROPE DIRECT Vidzeme. EUROPE DIRECT Vidzeme, ar filiālēm Cēsīs un Valmierā, galvenais uzdevums ir sniegt iedzīvotājiem Vidzemē savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

Kontaktinformācija saziņai: Maija Rieksta, EUROPE DIRECT Vidzeme vadītāja, e-pasts: vai

Mājaslapa: http://www.vidzeme.lv/lv/europe_direct_vidzeme

Facebook konts: https://www.facebook.com/EuropeDirectVidzeme

Bezmaksas tālrunis saziņai ar EUROPE DIRECT centru (Briselē): 00800 67891011 (tikai no fiksētās tālruņa līnijas).

EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

Informāciju sagatavoja:
Marta Riekstiņa, Vidzemes plānošanas reģions