Aicina pieteikties Vidzemes Augstskolas rektores Agneses Dāvidsones stipendijai

Lai atbalstītu Vidzemes Augstskolas (ViA) studentus, kuri ir pilsoniski aktīvi, līdz 15. janvārim izsludināta pieteikšanās ViA rektores Agneses Dāvidsones stipendijai.

Stipendija tiks piešķirta vienam ViA studentam, un tās apmērs būs 150 EUR mēnesī. Pretendēt stipendijai var ViA bakalaura vai maģistrantūras pilna laika students, kurš ir pilsoniski aktīvs, var apliecināt šī brīža un iepriekšēju aktīvu pilsonisku līdzdalību un mērķtiecīgu darbību ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanas sekmēšanā un iepriekšējā studiju periodā ir uzrādījis augstus sasniegumus studijās, vidējā svērtā atzīme visos studiju gados nav mazāka kā “7” un nesaņem citu ziedotāju stipendiju studijām. 

Lai pretendētu stipendijai, studentam jāiesniedz ViA fondam motivācijas vēstule, atspoguļojot savus kā līdera sasniegumus, paskaidrojot, kā ir veicinājis pārmaiņas sabiedrībā ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā un kādi ir nākotnes  nodomi šajā jomā, sekmju izrakstu ar vidējo svērto atzīmi par visiem studiju gadiem, citus dokumentus pēc studenta ieskatiem (piemēram, saņemtās pateicības, diplomus, kuri saistāmi ar ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanas veicināšanu, sociālo mediju publikāciju kopijas u.tml.). 

Pirmo reizi stipendiju ir tiesības saņemt piecus mēnešus laika periodā no 2024. gada februāra līdz jūnijam (ieskaitot), bet turpmāk tā tiek izsludināta katru gadu septembrī un piešķirta periodam līdz desmit mēnešiem.   

Stipendijas nolikums pieejams ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:

Marta Deņīsova,

Vidzemes Augstskola