Aicina pieteikties starptautiskam uzņēmējdarbības veicināšanas kursam

Apmācību programma

Jaunieši vecumā līdz 25 gadiem un cilvēki vecuma grupā 50+ aicināti piedalīties starptautiskā apmācību programmā uzņēmējdarbības zināšanu un prasmju apguvē projekta “Uzlabotas nodarbinātības iespējas lauku apvidos” ietvaros.

Projektā “Enhanced ERA”  partneri no Zviedrijas, Ālandu salām, Somijas, Igaunijas un Latvijas organizē pārrobežu apmācību un reģionālo apmācību kursu uzņēmējdarbības prasmju un zināšanu apguvei. Mācību kurss, kas norisināsies astoņu mēnešu garumā, ietver arī reģionālu un pārrobežu tīklošanos, pieredzes apmaiņas braucienu, nozares mentoru atbalstu, individuālu darbu biznesa idejas plāna izstrādi. Sekmīgie absolventi saņems sertifikātu.

Šīs apmācības ir daļa no trīs gadus ilgā projekta “Uzņēmējdarbības iespēju veicināšana lauku reģionos”. Projekta mērķis ir veicināt uzņēmējdarbību lauku reģionos Centrālbaltijas reģionā kopā 104 cilvēkiem vecuma grupās: 1) jaunieši un 2) cilvēki vecumā 50+ gadi. Projektā augstskolas kopā ar reģionāliem attīstības NVIO izstrādā īpašu pārrobežu apmācību programmu, kuras laikā dalībnieki iegūs zināšanas par uzņēmējdarbību, biznesa ideju izstrādi un attīstīšanu, uzņēmuma un finanšu vadību, pieteikšanos Start-up grantiem, stāstniecību un mārketingu, tūrisma produktu attīstību, tūrisma uzņēmējdarbību un citām būtiskām tēmām.

Piesakies, ja Tu:

1) Esi mērķgrupu vecuma grupās: jaunietis/-e vecumā līdz 25 gadiem un 50+ gadi

2) Dzīvo Siguldas, Cēsu un Valmieras novadā

3) Pārvaldi angļu valodu vismaz sarunvalodas līmenī

4) Esi ieinteresēts mācīties un apgūt visu mācību kursu 8 mēnešu garumā

5) Esi ieinteresēts sadarboties un tīkloties starptautiski

6) Ja šobrīd vēl neesi uzņēmējs/-a

7) Ja vēlies strādāt / izveidot uzņēmumu Gaujas Nacionālā parka reģionā

Apmācības, tīklošanās, mentoru konsultācijas, pieredzes apmaiņas brauciens, biznesa idejas plāna izstrāde norisināsies laikā no 2024.gada oktobra līdz 2025.gada martam, kopā 80 stundu garumā.

PIETEIKŠANĀS APMĀCĪBĀM ŠEIT

Dalība – bez maksas. Vietu skaits ierobežots – projekta pirmajā apmācību kursā iespēja piedalīties 10 personām.

Projekta partneri: Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība (LV), Soomaa Tourism Association (EST), Enterprising Archipelago (AX) , University of Helsinki Ruralia Institute (FIN), Municipality of Söderhamn (SE), Development Association Sepra (FIN), NGO Ökokuller (EST) vadošais partneris – Estonian University of Life Sciences.

Projektu finansē Eiropas Savienība, projekta līdzfinansējums no ERDF 819 905,72 Eur. Kopējais projekta budžets 1 024 882,16 EUR.