Aicina pieteikties LKA un Daces Melbārdes tālākizglītības kursam “Kultūras līderība”

Aicina pieteikties LKA un Daces Melbārdes tālākizglītības kursam "Kultūras līderība"

Vidzemes kultūras vadītāji un darbinieki, kuri saskata savu lomu vietējās kultūrvides veidošanā un pozitīvu pārmaiņu procesu īstenošanā ar sabiedrības līdzdalību, aicināti pieteikties Daces Melbārdes veidotajos tālākizglītības kursos. Tie vērsti uz Latvijas kultūras organizāciju un projektu vadītāju personīgās un profesionālās līderības attīstīšanu. Kursam var pieteikties līdz 7. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit. Mācības notiks Valmieras, Cēsu, Smiltenes novados un Rīgā.

Mācību programmas trīs posmi ietver sevis kā līdera apzināšanos un pieņemšanu, pašvadību un pašizaugsmi. Kursa īstenošana tiek balstīta starptautiskā kultūras līderības izglītības praksē, analizējot sabiedrībā atzītu līderu pieredzi un veicot pašizziņas un pašattīstības darbu.

Mācību programmā ietvertas gan lekcijas, gan interaktīvas mācību metodes – grupu uzdevumi un refleksija, aktīvi iesaistoties kopīgajā mācību procesā visiem dalībniekiem. Kursa laikā plānotas tikšanās ar iedvesmojošām Latvijas personībām, un dalībnieki tiek aicināti lasīt un analizēt ieteikto literatūru. Piedaloties kursā, dalībnieki iegūst iedvesmu un pārliecību savu tālāko mērķu īstenošanā.

Vēršam uzmanību, ka dalībnieku skaits kursā ir ierobežots, tādēļ lūgums rūpīgi un nopietni izvērtēt savas iespējas piedalīties apmacībās. Kursa dalībnieki tiks izvēlēti pēc dalības motivācijas apraksta.

Programma skatāma šeit.