Aicina pieteikties dalībai “Zaļo projektu laboratorijā”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāķ - JSPA) aicina izmantot iespēju un līdz 2023.gada 5.novembrim pieteikties dalībai “Zaļo projektu laboratorijā” jauniešiem (Green Project Lab for Young People), tiešsaistē 2023.gada 15. – 17.decembrī. Mācības paredzētas vides aspekta un zaļās prioritātes aktualizēšanai un atbalstam Eiropas Solidaritātes korpusa projektos. “Zaļo projektu laboratorija” jauniešiem norisināsies tiešsaitē. Mācības organizē Vācijas Jaunatnes programmu Nacionālā aģentūra (German National Agency for the EU Youth Programmes (National Agency)).

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāķ – JSPA) aicina izmantot iespēju un līdz 2023.gada 5.novembrim pieteikties dalībai “Zaļo projektu laboratorijā” jauniešiem (Green Project Lab for Young People), tiešsaistē 2023.gada 15. – 17.decembrī. Mācības paredzētas vides aspekta un zaļās prioritātes aktualizēšanai un atbalstam Eiropas Solidaritātes korpusa projektos. “Zaļo projektu laboratorija” jauniešiem norisināsies tiešsaitē. Mācības organizē Vācijas Jaunatnes programmu Nacionālā aģentūra (German National Agency for the EU Youth Programmes (National Agency)).

Mācības paredzētas jauniešiem, kuriem ir savas zaļās idejas un, kuri vēlas rīkoties pozitīvu pārmaiņu ieviešanai savā vietējā kopienā. Šajās mācībās plānots koncentrēties uz klimata izaicinājumiem un to, kā jaunieši var risināt tās lokāli ar savām projektu idejām un tādējādi dot ieguldījumu labākas vides veidošanā. Šī “Zaļo projektu laboratorija” sniegs Jums atbalstu, lai Jūsu ideju pārvērstu par konkrētu projektu.

Pieteikšanās:

  • Šajā projekta laboratorijā var piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem.
  • Vēlama organizācijas vai neformālas jauniešu grupas komanda, ar 2-3 dalībniekiem. Katram jāreģistrējas atsevišķi. Ir iespēja piedalīties arī individuāli.
  • Reģistrācija aizpildot pieteikumu līdz 05.11.2023. SALTO vietnē http://trainings.salto-youth.net/11740

Vairāk informācijas ŠEIT.

Linda Joste-Sidorova

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Jaunatnes politikas atbalsta departamenta
Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas
projektu koordinatore

Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija

Tālr.: +371 67356255
E-pasts: