Aicina pieteikties dalībai integrējošā vasaras nometnē bērniem ar funkcionāliem traucējumiem kopā ar ģimenēm

Aicina pieteikties dalībai integrējošai vasaras nometnei bērniem ar funkcionāliem traucējumiem kopā ar ģimenēm

Vidzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros līdz 23. maijam iespējams pieteikties bezmaksas integrējošai vasaras nometnei bērniem ar funkcionāliem traucējumiem kopā ar ģimenēm. Pieteikuma anketa šeit.

Nometnes programma vērsta uz jaunu un vispusīgu prasmju attīstību bērniem un iekļaušanu sabiedrībā, kā arī ģimenes saišu stiprināšanu. Ikdienas nodarbības tiks veidotas visai ģimenei kopā – kā radošās nodarbības un teātra iestudējumi, kur ir iespēja ikvienam atrast savu vietu un nodarbošanos.

Notiks mākslas un mūzikas terapija atsevišķi bērniem un vecākiem, kā arī vecāku meditācija – burbuļmeditācija, mandalu/karikatūru zīmēšana. Bērniem notiks stafetes, Knop Knop meistarklase (flīsa konstruktori, kas palīdz attīstīt mazo motoriku), kā arī spēles un rotaļas sadarbības un sociālo prasmju attīstīšanai un citas aktivitātes.

Pieteikšanās iespējama nometnei, kas notiks:

  • no 9. līdz 12. jūnijam;
  • no 28. līdz 31. jūlijam;
  • no 11. līdz 14. augustam.

Norises vieta: Sveķu pamatskola, Aduliena, Jaungulbenes pagasts, Gulbenes novads.

Nometnē var piedalīties bērni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte un, kuri dzīvo ģimenēs, kā arī viņu ģimenes locekļi.

Piedalīties var dalībnieki, kuri deklarēti Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Madonas, Smiltenes, Valkas, Valmieras vai Varakļānu novada pašvaldībā.

Nometni nodrošina nodibinājums “Latvijas Bērnu atbalsta fonds” (Reģ. Nr. 40008020151). Nometnes vadītāja – Zaiga Kozlovska.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, pieteikšanās tiks slēgta.

Papildu informācijai: Ina Miķelsone, “Vidzeme iekļauj” vadītāja, +371 29289487, .