Aicina pieteikties 2. “Kengo Kumas & Higašikavas KAGU dizaina konkursam

Fotopilsēta Higašikava, kas atrodas Hokaido salā Japānā kopā ar pasaulslaveno arhitektu Kengo Kumu rīko KAGU (mēbeļu) dizaina konkursu jauniešiem no visas pasaules. Šī gada tēma ‒ “Neparasts galds”.

Pieteikumus ar tēmu “Neparasts galds” var iesniegt līdz 2022. gada 31. martam.

Higašikava ir Rūjienas sadraudzības pilsēta. Tajā atrodas viena no galvenajām Asahikavas pilsētas mēbeļu ražotnēm.

2021. gadā rīkotajam konkursam pieteicās 1876 dalībnieki no 41 valsts, bet darbus iesniedza 834 dalībnieki no 36 valstīm un labāko 10 darbu vidū izdevās ierindoties arī skolēnam no Latvijas.

Pieteikties konkursam var studenti un skolēni no visas pasaules, kuru vecums nepārsniedz 30 gadus. Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ‒ 2022. gada 31. marts (iepriekšējās reģistrācijas termiņš ‒ 2022. gada 28. februāris).

Globālās pandēmijas dēļ mūsu dzīves ir ļoti mainījušās. Darbs no mājām kļuvis par ikdienišķu parādību un arvien vairāk cilvēku ēd ārpus mājām, tajā pat laikā cenšoties izvairīties no cilvēku pūļiem. Starp ēdamgaldu un rakstāmgaldu vairs nav lielas atšķirības. Arī Higašikavas pilsētā ir sākusies jauna, šāda veida dzīve. Gaidīšu jūsu idejas ar neparasta stila galdiem, kas piemēroti mūsdienu dzīvesveidam.

“Kengo Kumas & KAGU” dizaina konkursa žūrijas priekšsēdētājs Kengo Kuma