Aicina pieteikt pretendentus “Latvijas lepnums” apbalvojumam

Aicina pieteikt pretendentus "Latvijas lepnums" apbalvojumam

Ikviens aicināts dalīties ar līdzcilvēku labo darbu stāstiem, lai tie uzmirdzētu svinīgajā “Latvijas Lepnums” godināšanas ceremonijā, kas savu 20 gadu jubileju svinēs Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī. Kandidātus apbalvojumam var pieteikt līdz 16. jūlijam.

“Latvijas Lepnums” ir mediju grupas “TV3 Group” projekts, kas katru gadu svinīgā godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar savu darbu un pašaizliedzību padara Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu. Gadu no gada tiek apbalvotas mīlošas ģimenes, drosmīgi glābēji, patriotiski skolotāji, mērķtiecīgi jaunieši un citi cilvēki, kas spējuši iedvesmot un kļūt par lielisku piemēru apkārtējiem.

“20 gadu laikā “Latvijas Lepnuma” ceremonijā iepazītie stāsti apliecina to, cik stipriem un pašaizliedzīgiem cilvēkiem bagāta ir Latvija. Šādi cilvēki ir vērtība katrai valstij un mums ir jāstāsta viņu iedvesmojošie stāsti. Tāpēc aicinu ikvienu pievienoties mums un godināt tos līdzcilvēkus, kas to patiešām pelnījuši,” pauž “TV3 Group Latvija” vadītājs Mindaugas Rakauskas.

Pieteikt “Latvijas Lepnums” laureātus aicina arī sabiedrībā pazīstamas personības, kā arī aizvadīto gadu laureāti. Tā, piemēram, enerģiskais repa duets “Latgalīšu reps” savā aicinājumā uzsver to, ka katrā Latvijas pilsētā un ciematā dzīvo daudz sirsnīgu cilvēku, kuri palīdz, strādā un dara labus darbus tikai tāpēc, ka citādāk nevar.

Svinīgā godināšanas ceremonija ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās. Vairosim labo, iepazīstinot ar stāstiem par izciliem, sirsnīgiem, labiem cilvēkiem, kuri ir tepat starp mums. Laureātiem apbalvojumu pasniedz gan Latvijā atpazīstamas personības, gan arī balvu saņēmējiem svarīgi cilvēki, ar ko krustojušies dzīves ceļi.

“Latvijas Lepnuma” balvas ik gadu tiek piešķirtas ļoti dažādās nominācijās, uzsverot labo darbu daudzveidību. Pagājušajā gadā laureāti tika godināti kategorijās “Dižģimene”, “Jaunietis”, “Sirdsdarbs”, “Vairāk nekā prasa pienākums”, “Iedvesmotājs”, “Cilvēcība un drosme”, “Skolotājs”, “Novadnieks”, “Mediķis” un “Cilvēks cilvēkam”. Visu iepriekšējo gadu ”Latvijas Lepnums” balvas ieguvējus var iepazīt šeit.

Dalies ar savu cilvēcības stāstu šeit.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Pozņakovs, komunikācijas vadītājs