Aicina pieteikt pasākumus Vidzemes inovāciju nedēļai 2024

Nākamgad februāra pēdējā nedēļā no 26. februāra līdz 1. martam jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies Vidzemē plašākais notikums inovācijas jomā: Vidzemes inovāciju nedēļa 2024. Par tās virstēmu šoreiz izvēlēta dažādība.

Augstu vērtējot līdzšinējo sadarbības nozīmi un iepriekšējos gados saņemto pieteikumu skaitu, arī šogad Vidzemes plānošanas reģions aicina uzņēmumus, pašvaldības, universitātes un pētniecības centrus, nevalstiskā sektora pārstāvjus, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un valsts iestādes, kā arī citus interesentus ne tikai apmeklēt pasākumus, bet arī rīkot savus, tādejādi kļūstot par Vidzemes inovāciju nedēļas līdzorganizatoriem. Piesakot savu pasākumu Vidzemes inovāciju nedēļai, tā pieteicējs apstiprina savu interesi aktualizēt ar inovāciju saistītu tematiku, dalīties un akumulēt zināšanas inovētspējas stiprināšanai Vidzemē un ārpus tās.

Pasākumus var pieteikt no 2023. gada 10. decembra līdz 2024. gada 19. janvārim Vidzemes inovāciju nedēļas vietnē https://innovation.vidzeme.lv. Pasākuma organizatoriem, kā arī pasākuma apmeklētājiem dalība Vidzemes inovāciju nedēļā ir bez maksas.

Dažādība kā Vidzemes inovāciju nedēļas virstēma 2024. gadā izvēlēta, aktualizējot dažādības un inovācijas sakarību. Inovētspēja ir cieši saistīta ar prasmi un spēju savienot dažādas pieredzes, zināšanas un ambīcijas – vienādi prāti ražo vienādas idejas, bet atšķirīgs redzējums viens otru papildina. Vidzemes inovāciju nedēļā dažādība tiks aplūkota gan no uzņēmēju, gan politikas veidotāju un valsts pārvaldes speciālistu skatupunkta, pastarpināti rosinot diskusiju par to, kur dažādība labāk iederas, kā to pareizi vadīt un kur tās potenciālu jau šobrīd aktīvi izmanto tie, kas gatavi unikālai pieredzei.

Ar dažādības koncepta plašāku skaidrojumu aicinām iepazīties ŠEIT.

Arī 2024. gadā centrālā inovācijas entuziastu tikšanās vieta būs Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietne https://innovation.vidzeme.lv. Tajā vienkopus būs redzama informācija par visiem pasākumiem, kas piecu dienu laikā tiks organizēti dažādās vietās Vidzemē gan klātienē, gan attālināti.

Kā katru gadu, arī šogad Vidzemes plānošanas reģions Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros organizēs ikgadējo inovācijas konferenci. Tās laikā dažādības tēma tiks padziļināti aplūkota tieši uzņēmējdarbības kontekstā. Uzstāsies runātāji, diskutēs uzņēmēji, pašvaldību, valsts iestāžu un nevalstiskā sektora pārstāvji. Plānots, ka konference notiks trešdien, 28. februārī Cēsīs.

Jautājumiem:
Atbalsts pasākumu organizatoriem: Marta Riekstiņa (, +371 25865495)
Komunikācija un sabiedriskās attiecības: Sabīne Mieze (, +371 29475722)
Koncepts: Laila Gercāne (,  +371 29120536)