Aicina pieteikt bērnus futbola dienas nometnē

“Valmiera FC” sadarbībā ar “Coerver coaching” programmu un Valmieras novada pašvaldību no 23. līdz 27.augustam Valmieras Olimpiskajā centrā organizē futbola dienas nometni bērniem.

Nometnē tiek aicināti piedalīties jaunieši (dzimuši 2009.–2012. gadā) ar priekšzināšanām futbolā.

Nometnes laikā jauniešiem tiks sniegtas zināšanas par futbola spēles tehnikām, fizisko sagatavotību, kā arī individuālās tehnikas-taktikas apmācības. Būs piesaistīti speciālisti, kuri pasniegs skaidrojošas, izglītojošas un praktiskas iemaņas par uzturu, fizioterapiju un sporta psiholoģiju.

Nometnes aktivitātes katru dienu norisināsies no plkst. 9.00 līdz 15.45.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: līdz 19.08.2021. (vietu skaits ierobežots).

Dalība nometnē ir bez maksas, visas izmaksas sedz Valmiera FC un Valmieras novada pašvaldība.

Nometnes aktivitātes organizētas atbilstoši valstī noteiktām epidemioloģiskajām prasībām, visiem nometnes dalībniekiem pirms nometnes tiks paņemti Covid-19 testi (ja nav vakcinēšanās/ pārslimošanas sertifikāta).