Aicina piedalīties vasaras lasīšanas programmā “Zvirbulis izvēlas profesiju”

Arī šogad Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina vasaras brīvlaiku pavadīt kopā ar mūsu draugu Zvirbuli, piedaloties lasīšanas veicināšanas programmā “Zvirbulis izvēlas profesiju”!

Arī šogad Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina vasaras brīvlaiku pavadīt kopā ar mūsu draugu Zvirbuli, piedaloties lasīšanas veicināšanas programmā “Zvirbulis izvēlas profesiju”!

Šovasar Zvirbulis ir apņēmies atrast sev piemērotu profesiju un ļoti novērtēs tavu palīdzību karjeras meklējumos! Vai Zvirbulim kļūt par ārstu, zinātnieku, pastnieku vai prezidentu? Nepavisam nav viegla izvēle, bet atbildi noteikti palīdzēs atrast kāda no Zvirbuļa bibliotēkas plauktos atlasītajām grāmatām par profesijām.

Lai piedalītos programmā, dalībniekiem ir jāizpilda divi uzdevumi:

1.uzdevums – izlasīt vismaz četras Zvirbuļa grāmatu kolekcijas grāmatas un sakrāt zīmodziņus par tām zīmogu kartītē.

Grāmatu kolekcija aplūkojama ŠEIT un uz vietas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Cēsu ielā 4, Valmierā). Savukārt zīmogu kartīti iespējams saņemt gan nodaļā, gan arī izdrukāt pašam ŠEIT.

Kad grāmatas izlasītas, aizpildi informāciju par katru grāmatu zīmogu kartītē, nāc uz Bērnu apkalpošanas nodaļu un saņem zīmodziņu!

2.uzdevums – izvēlēties Zvirbulim piemērotu profesiju un uzrakstīt īsu stāstu rokrakstā “Zvirbulis – (profesijas nosaukums)”

Kad stāsts gatavs, nes to kopā ar aizpildītu zīmogu kartīti uz Bērnu apkalpošanas nodaļu.

Lasīšanas veicināšanas programma “Zvirbulis izvēlas profesiju” norisinās visas vasaras garumā – no 1. jūnija līdz 31. augustam. Augustā lasītājus un draugus Zvirbulis aicinās uz aizraujošu un krāsainu brīvdabas pasākumu, savukārt rudenī visus dalībniekus, kuri būs izpildījuši abus Zvirbuļa sagatavotos uzdevumus, gaidīsim programmas noslēguma svinībās!

Plašāka informācija par programmas norisi un noteikumiem pieejama Valmieras Integrētās bibliotēkas tīmekļa vietnē ŠEIT vai zvanot pa tālr. nr. 64222512; 26332241.

Lai radoša, krāsaina un saulaina vasara! Uz drīzu tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Caune,
Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas
Vecākā bibliotekāre