Aicina piedalīties darba grupā “Ainava un kultūrvēsture” par vēja elektrostacijas parku “Valmiera – Valka”

Aicina piedalīties iedzīvotājus darba grupas sanāksmē klātienē 2024. gada februārī. Sanāksme par tēmu “Ainava un kultūrvēsture” notiks klātienē 2024. gada 7. februārī Valkas novada pašvaldībā, Beverīnas iela 3, Valkā no pl. 18.00 līdz 20.00.

Lūdzam informēt par savu dalību darba grupā līdz 2024. gada 6. februāra plkst 10:00 un līdz tam iesūtīt sev interesējošos darba grupas jautājumus par tēmu “Ainava un kultūrvēsture”. 

Ja ir neskaidrības par nokļūšanu pasākumā vai nepieciešams transports uz / no pasākuma vietas, tad lūdzam līdz  2024. gada 6. februāra plkst. 10:00 par to informēt pasākuma rīkotājus. 

Darba grupas parezētās tēmas 2024. gada 7.februārī :

1) SIA “Enviroprojekts” pārstāvji iepazīstinās ar ainavas un kultūrvēstures izpētes metodiku un starprezultātiem

2) SIA “Enviroprojekts”  un SIA “Latvijas vēja parki” atbildes uz iepriekš iesūtītajiem iedzīvotāju jautājumiem par ainavu un kultūrvēsturi paredzētā vēja elektrostaciju parku “Valmiera – Valka” Valmieras novada Plāņu pagastā  un Valkas novada Vijciema un Valkas pagastos.

Kontaktinformācija neskaidrību gadījumā:

Kristīne Eglīte
tel.nr.: +371 29649924