Aicina pasākumu vadītājus pieteikties dalībai XX Vislatvijas sarīkojumu vadītāju festivālā

Aicinām pasākumu vadītājus pieteikties dalībai XX Vislatvijas sarīkojumu vadītāju festivālā „Caur smiekliem pilnīgi nopietni”, kas 7. maijā norisināsies Valmieras pagasta kultūras namā. Pasākuma tematika – “Jubileja”.
19 gadu laikā festivālā ir piedalījušies daudzi pasākumu vadītāji no dažādām Latvijas vietām, priecējot skatītājus ar spilgtām un radošām programmām. Vakara vadītāju uzdevums arī šogad – sagatavot līdz 20 minūšu ilgu programmu, apspēlējot tēmu „Jubileja”. Priekšroka tiks dota īsām programmām, svarīgi parādīt savu radošo ieceri, improvizācijas prasmes, humora izjūtu, tēmas aktualitāti un izpildījuma meistarību. Labāko vakara programmu noteiks skatītāju balsojums!

Lai piedalītos festivālā, aicinām līdz 30. martam sazināties ar Mārtiņu Vecvagaru pa tālruni 27122812.

Pasākumu vadītājus aicinām iepazīties ar festivāla NOLIKUMU

Foto: Daniels Daņilovs