Aicina klases doties ekskursijā uz Jāņa Daliņa stadionu

Jāņa Daliņa stadions Valmierā piedāvā skolēnu ekskursijas

Jāņa Daliņa stadions Valmierā piedāvā skolēnu ekskursijas dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Stadions, kas rekonstruēts 2021. gadā, ļauj ieskatīties un uzzināt vairāk par vietu, kur savus treniņus un startus aizvada ne tikai Latvijas un Baltijas, bet arī Eiropas labākie atlēti.

Valmieras Olimpiskā centra vienība, Jāņa Daliņa stadions, var lepoties ar labākās vieglatlētikas bāzes Latvijā titulu. Tādi Latvijas vadošie vieglatlēti kā Madara Palameika, Līna Mūze, Patriks Gailums, Anete Kociņa atzinuši šo par vienu no labākajām treniņbāžu nometnēm visā Eiropā. Šie sportisti šeit gatavojas ne tikai startiem mājās, bet arī ļoti nozīmīgām sacensībām pasaulē, tai skaitā arī olimpiskajām spēlēm. Savus ikdienas treniņus šeit aizvada arī olimpietis Arnis Rumbenieks. Tāpat ikdienā šeit var satikt sprinteri Guntu Vaičuli, kā arī Agati Cauni – rekordu lauzēju, Eiropas vicečempioni U20 grupā. Pirms 2022. gada ziemas olimpiskajām spēlēm startiem Latvijas izlases kreklos gatavojās bobsleja izlase.

Ikdienā savas treniņnometnes šeit aizvada sportisti no Baltijas valstu, Somijas, Norvēģijas, Nīderlandes un Ukrainas vieglatlētikas izlasēm. Šie sportisti infrastruktūru novērtējuši starp TOP5 labākajām sporta bāzēm Eiropā.

Jāņa Daliņa stadions ir mājvieta tradīcijām bagātajām vieglatlētikas sacensībām “Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā” un futbola kluba “Valmiera” mājas spēlēm.

Ekskursijas laikā būs iespēja:

  • uzzināt dažādus interesantus vēstures faktus;
  • apskatīt telpas, tai skaitā viesnīcu, kas ikdienā nav pieejama visiem interesentiem;
  • ieskatīties 2022. gada Optibet Virslīgas čempionu FC “Valmiera” ģērbtuvēs;
  • satikt dažādu sporta nozares profesiju pārstāvjus;
  • uzdot sev interesējošus jautājumus par infrastruktūru, darba iespējām un izglītību.

Ikdienā šeit sporto Valmieras Sporta skolas audzēkņi, Valmieras iedzīvotāji. Šeit tiek aizvadītas dažāda ranga sacensības un pasākumi un konferences.

Piesaki savu klasi laicīgi!

Ekskursijas pēc pieraksta notiek katru piektdienu no plkst. 9.00.

Raksti e-pastā vai interesējies zvanot pa tālr. 29905878.

Uz drīzu tikšanos!