Aicina jauniešus piedalīties bezmaksas dienas nometnē “Es – savas dzīves meistars!”

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” no 16. augusta līdz 20. augustam organizē bezmaksas dienas nometni jauniešiem “Es – savas dzīves meistars!”.

Nometnes galvenā mērķa grupa ir Valmieras novada jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Nometnē paredzēts organizēt aktivitāšu – meistarklašu ciklu jauniešiem, kurā jaunietis, kurš ir savas jomas meistars, dalīsies zināšanās, pieredzē un iedvesmos jauniešus – topošos meistarus, palīdzot apgūt prasmes, kuras ir nepieciešamas, lai veicinātu patstāvību. Jauniešiem tiks organizēts meistarklašu – aktivitāšu cikls, kurā tiks iekļautas aktivitātes un meistarklases tādās jomās kā sports, veselība, darbs, tūrisms.

Pieteikšanās anketa šeit.

Nometne norisināsies projekta “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” finansiālu atbalstu.