Aicina izteikt viedokli par atkritumu apsaimniekošanu

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “ZAAO” (ZAAO) klientiem līdz 30. novembrim ir iespēja izteikt viedokli par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un ieteikt priekšlikumus jaunu pakalpojumu ieviešanai, aizpildot ikgadējo klientu aptaujas anketu.

Aptaujas anketa pieejama elektroniski www.zaao.lv, spiežot uz bannera KLIENTU APTAUJAS ANKETA. Anketas aizpildīšana aizņems 8 līdz 10 minūtes.

ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: “Klientu aptauju veicam katru gadu – tas palīdz attīstīt pakalpojumus un padarīt tos ērtākus, pieejamākus mūsu klientiem. Pakalpojumu attīstībā būtiska loma ir arī normatīvo aktu prasībām, piemēram, mūsu darbības reģionā ar 2024. gadu būs jāuzsāk dalīti vākt bioloģiskos atkritumus. Līdz ar to, mums ir svarīgs klientu viedoklis – izpratne un gatavība gaidāmajām pārmaiņām. Vēlamies zināt arī viedokli vai ieteikumus par jau esošajiem jaunajiem pakalpojumiem, piemēram, iespēju nodot tekstila atkritumus.”

ZAAO nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, noglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes 8 pašvaldību iedzīvotājiem Ziemeļvidzemē, Malienā un Pierīgā.

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja