Aicina izmēģināt hokeju

Valmieras Sporta skola kopā ar vecāku biedrību “Vidzemes Hokejam!” organizē atvērtās durvju dienas Hokeja nodaļā.

Šī būs lieliska iespēja četras oktobra sestdienas (2., 9., 16. un 23.oktobrī) Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē no plkst.13.15 izmēģināt treniņus uz ledus. Aicināts ir ikviens bērns vecumā no četriem gadiem, aicinot izmantot iespēju kvalitatīvi, sportiski un izzinoši piepildīt laiku.

Atvērtajās durvju dienās ar bērniem uz ledus strādās pieredzējuši treneri un bijušie Latvijas hokeja izlases spēlētāji Juris Štāls un Miks Lipsbergs, kā arī vārtsargu speciālists Markuss Žukovskis. Būs iespēja iepazīties ar treneriem un hokeja treniņu norises kārtību.

Dalību atvērtajās durvju dienās lūdzam iepriekš pieteikt, sazinoties ar treneriem: Juris Štāls, 23271790, ; Miks Lipsbergs, 25505389 vai Markuss Žukovskis, 27190222. Sazinoties ar treneriem, aicinām noskaidrot par pieejamo ekipējumu un slidām izvēlētajā norises dienā.

Uz tikšanos Ledus hallē aicina Valmieras Sporta skola un vecāku biedrība “Vidzemes Hokejam!”.

Informāciju sagatavoja:
biedrība “Vidzemes Hokejam!”