Aicina iedzīvotājus pieteikties saņemt balstvakcīnu

vakcinācija

Valmieras Veselības centrā Bastiona ielā 24, Valmierā  7. un 8. janvārī notiks vakcinācija pret Covid-19. Speciālisti aicina iedzīvotājus aktīvāk pieteikties balstvakcinācijai pret Covid-19, zvanot pa tālruni 8989 vai piesakoties vietnē www.manavakcina.lv. Pieteikties var arī Veselības centra reģistratūrā vai zvanot pa tālruņiem 28692800 vai 25103508. Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabineti 7. un 8. janvārī strādās no plkst. 9.00. Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un pieteikties balstvakcinācijas saņemšanai.

Ievērojot SARS CoV-2 vīrusa Omikron varianta straujo izplatību Eiropā un, lai mazinātu plašas Covid-19 infekcijas izplatības risku Latvijā, Imunizācijas valsts padome ir saīsinājusi balstvakcinācijas saņemšanas intervālu – to var saņemt jau trīs mēnešus pēc primārās vakcinācijas pabeigšanas

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību ar Omikron variantu, kas mazina transmisiju īstermiņā un, iespējams, arī ilgtermiņā. To apliecina pirmie Lielbritānijā analizētie dati par Omikron vīrusa izplatību, kur jaunatklāto gadījumu skaits divkāršojās ik pēc divām dienām, informē Nacionālais veselības dienests.