Aicina darbaspēka piesaistes tiešsaistes pasākums “Darbs un karjera Latvijā”

Darbs un karjera Latvijā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) aicina uzņēmējus un darba devējus uz darbaspēka piesaistes tiešsaistes pasākumu „Darbs un karjera Latvijā” „Darbs un karjera Latvijā” norisināsies 2023. gada 18. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 16:00 Eiropas darba dienu platformā: https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-career-latvia-0 

Izmantojiet iespēju atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus no visiem Latvijas reģioniem vai ārvalstīm. Reģistrējoties pasākumam, Jums jau šobrīd ir iespēja platformā ievietot uzņēmuma vakances un sākt saņemt potenciālo darba kandidātu pieteikumus. Savukārt, pasākuma tiešsaistes dienā – 18. oktobrī no plkst.14.00 līdz plkst.16.00, izmantojot platformas tiešsaistes rīkus, varēs tikties darba intervijās ar izvēlētajiem kandidātiem, sniegt papildu informāciju par uzņēmumu un darba iespējām.  Lai reģistrētos pasākumam,  izmantojiet video pamācību: Darba devēja profila izveides video pamācība Dalība “Darbs un karjera Latvijā” tiešsaistē būs pieejama, izmantojot jebkuru datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu. Dalība pasākumā ir bez maksas.