Aicina dalīties ar dārza veltēm Strenču slimnīcas pacientiem

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” augustā un septembrī aicina iedzīvotājus dalīties un dāvināt slimnīcas pacientiem dažādus dārza labumus – augļus, ogas, kabačus u.tml.

Šovasar laikapstākļi bija ļoti mainīgi –  sausumu nomainīja lietus periodi. Kādam iespējams šogad ir bijis labs ābolu un tomātu gads, citam padevusies ķirbju raža. Tāpēc aicinām nemest ārā, neatstāt uz lauka, bet dalīties ar dārza veltēm ar slimnīcas pacientiem, lai tie varētu baudīt dabas un čakla darba augļus.

Uzskatām, ka dalīšanās savā starpā spēj stiprināt novada cilvēku uzticēšanās saites, kā arī ļaujot iepazīt vienam otru vairāk, palīdzot dažādās situācijās.

Ziedotāji aicināti zvanīt pirms ierašanās Strenču slimnīcā, lai vieglāk organizētu kustību, kā arī vienotos par ierašanās laiku. Slimnīca palīdzēs noorganizēt dārza labumu atvešanu, ja tas būs nepieciešams.

Aicinām iedzīvotājus dalīties ar visu, kas nogatavojies uz lauka, dārzā – to, ko nevaram paši pievarēt, bet ārā žēl mest. Ja netiekat galā ar šī gada ābolu ražu, droši dalieties ar to, atvedot uz slimnīcas parku. Mūsu pacienti būs ļoti pateicīgi!

Informāciju sagatavoja
Alise Seile
Sabiedrisko attiecību speciāliste
VSIA “Strenču PNS”