Agate Caune kļūst par Gada vieglatlēti un Raitis Ravinskis par Gada treneri 2023. gadā

Gada balva vieglatētikā

16. janvārī Ādažu kultūras centrā notika svinīgā “Gada balva vieglatlētikā 2023” apbalvošanas ceremonija, kurā godināti Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojumu ieguvēji, jaunie Latvijas rekordisti, labākie vieglatlēti un treneri.

Šis ir bijis panākumiem un jauniem rekordiem bagāts sacensību gads, kuram esam aizrautīgi sekojuši līdzi un varam lepoties, ka uz Valmieras novadu atvesti arī vairāki Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumi:

  • Agate Caune atzīta par “Gada U20 vieglatlēti” un “Gada vieglatlēti” 2023. gadā pieaugušo konkurencē. Sportiste saņēma arī astoņus apbalvojumus par Latvijas rekordu labošanu pieaugušo, U20 un U23 vecuma grupās.
  • Raitis Ravinskis saņēma apbalvojumu “Gada treneris”. Jāpiemin, ka labākā vieglatlētikas trenera apbalvojumu Raitis Ravinskis saņem jau 2. gadu pēc kārtas.

Savukārt augstlēcēja Loreta Bērziņa no Rūjienas Sporta skolas saņēma apbalvojumu par Latvijas rekorda labošanu U18 grupā.

No sirds lepojamies un novēlam sasniegt iecerēto arī 2024. gadā!

Foto: Guntis Bērziņš / Latvijas Vieglatlētikas savienība