Agate Caune Eiropas U-20 vieglatlētikas čempionātā uzvar 3000 metru skrējienā

Agate Caune

Valmieras sportiste Agate Caune trešdien, 9. augustā, Jeruzalemē Eiropas U-20 vieglatlētikas čempionātā izcīna uzvaru 3000 metru skrējienā.

Agate jau no paša sākuma izvirzījās skrējiena vadībā, arvien attālinādamās no tuvākās sekotājas Vācijas pārstāves Sofijas Benfaresas, pēc veikta kilometra apsteidzot Benfaresu par vairāk nekā sešām sekundēm.

Latvijas skrējēja turpināja palielināt savu pārsvaru, 17 skrējēju konkurencē pārliecinoši finišējot pirmajai ar rezultātu astoņas minūtes un 53,20 sekundes.

Latviju šajā čempionātā pārstāv astoņi sportisti – Agate Caune (3000 un 5000 metru skrējiens), Gerda Kerija Dreimane (septiņcīņa un tāllēkšana), Aleks Pelcmanis (400 metru barjersprints), Patrīcija Jansone (augstlēkšana), Ričards Peders (110 metru barjersprints un 200 metru sprints), Luīze Geistarde (lodes grūšana), Andris Skadiņš (desmitcīņa) un Laura Osipenko (100 metru barjersprints).

Informācija: Leta