Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas apvienības pārvalde piedāvā nomāt mazdārziņu zemi:
- sakņu dārza vajadzībām Liepu ielā 9, Muižas ielā 2, Parka ielā 2 un Parka ielā 20A Mazsalacā, Valmieras novadā. (nomas maksa 1,7% apmērā no zemes kadastrālās vērtibas, bet ne mazāk kā 0,05 EUR 1m2, ja mazdārziņa platība ir līdz 400 m2, 0,03 EUR par 1m2, ja mazdārziņa platība ir ir lielāka par 400m2).
- Personīgās palīgsaimniecības vajadzībām līdz 2 ha “Lībieši”, Skaņkalnē, Skaņkalnes pagastā, Valmieras novadā (nomas maksa maksa 4% apmērā no zemes kadastrālās vērtibas, bet ne mazāk 10,00 EUR, ja iznomātā platība ir līdz 0,5 ha, 15,00 EUR, ja iznomātā platība ir no 0,5001 līdz 2 ha).
Intersenti var iesniegt pieteikumu:
- papīra formātā Valmieras novada pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā vai Pērnavas ielā 4, Mazsalacā, Valmieras novadā;
- nosūtīt elektroniski parakstītu uz e-pasta adresi: vai
Kontaktpersona: Mazsalacas apvienības pārvaldes nekustamo īpašumu speciāliste Dace Stepanova, tālrunis: 64207845, e-pasta adrese
