17. decembrī Valmierā veiks ielu malu tīrīšanu no sniega

Pašvaldība informē, ka piektdien, 17. decembrī, no plkst. 08.30 līdz 13.00 Valmieras pilsētas teritorijā atsevišķos ielu posmos veiks ielu malu tīrīšanu. Ielas malu tīrīšana notiek ikdienu.

Dēļ intensīvas satiksmes diennakts gaišajā laikā un automašīnu novietošanas ielu malās vakaros un brīvdienās ir apgrūtināta ielu malu tīrīšana Valmierā. Noteikto ielu malu tīrīšanas laikos aicinām iedzīvotājus savas automašīnas novietot pagalmos, nevis ielas malā, lai netraucētu darbu izpildi:

  • Rūpniecības ielas un Zvejnieku ielas malas – gar PII “Sprīdītis”;
  • Smiltenes iela posmā – no Stacijas līdz Podnieku ielai un posmā no Stacijas līdz Ūdens ielai;
  • Marijas iela posmā – no Stacijas līdz Ūdens ielai un posmā no Stacijas līdz Podnieku ielai;
  • Kārļa iela posmā – no Jāzepa Vītola ielas līdz Rīgas ielai;
  • Jumaras iela gar dzīvojamām mājām.

Speciālisti dod norādes autoceļu uzturētājiem par prioritārā secībā tīrāmajiem posmiem, pamatojoties uz ceļu uzturēšanas klasēm, jo visus ceļus vienlaicīgi iztīrīt nav iespējams. Pašvaldības Operatīvās informācijas centra speciālisti ir sazinājušies ar māju apsaimniekotājiem, lai nodotu informāciju un informētu auto īpašniekus un pirmsskolas izglītības iestādes apmeklētājus par plānotajiem tīrīšanas darbiem.

Vairāku daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji automašīnu stāvvietu, kas atrodas pie ielām, tīrīšanu ir organizējuši un veikuši pašu spēkiem.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un minētajā ielu tīrīšanai paredzētajā laikposmā automašīnas novietot citur. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Informāciju par ceļu, ielu un ietvju uzturēšanas klasēm Valmierā un novada teritorijā ir pieejamas šeit: www.valmierasnovads.lv/pagaidu-cela-zimes-ielu-tirisanas-nodrosinasanai/