Vidzemes Augstskola aicina uz labdarības koncertu

Vidzemes Augstskolas studentu apvienība (ViASA) aicina ikvienu uz labdarības koncertu "Miers pār zemi" 8. decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centra kamerzālē. Koncerts veltīts Ukrainas tautas atbalstam.

Vidzemes Augstskolas studentu apvienība (ViASA) aicina ikvienu uz labdarības koncertu “Miers pār zemi” 8. decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centra kamerzālē. Koncerts veltīts Ukrainas tautas atbalstam.

Uzstāsies: Vidzemes Augstskolas studenti, Irēnas Zelčas vadītais jauniešu koris “Skan”, Vidzemes Augstskolas padomes loceklis Gatis Krūmiņš, flautiste Evija Mundeciema, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons.

Vietu skaits kamerzālē ir ierobežots, tāpēc aicinām rezervēt sēdvietu, aizpildot pieteikumu šeit.

Koncerta vizuālais noformējums top sadarbībā ar pansionāta “Valmiera” senioriem.

Ieeja par ziedojumiem.

Informāciju sagatavoja:

ViASA