Drošas un ērtas bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām novembrī

Nodarbībās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam fiziski un emocionāli normālai bērniņa attīstībai.

Tiešsaistes nodarbību temati:

  • 02.11. plkst. 16.00 – Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā;
  • 09.11. plkst. 16.00 – Bērna kopšana;
  • 11.11. plkst. 16.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 24.11. plkst. 16.00 – Bērna zīdīšana.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa šeit, pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, tālr. 64202595.

Dalība tiešsaistes nodarbībās bez maksas.

Nodarbības norisinās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” Nr. 9.2.4.2/16/I/040 ietvaros.