Atpakaļ

Valsts ieņēmumu dienesta logo

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS (reģ. Nr. 90000069281) izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Fizisko personu deklarāciju uzskaites daļas Pirmās nodaļas un Otrās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (4 vakances uz nenoteiktu laiku).

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.
Ja Tev ir:

• pirmā līmeņa profesionālā augstākā (koledžas) izglītība;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta* prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;
  • nevainojama reputācija.

Ja vēlies ieguldīt savas zināšanas un prasmes interesantā un dinamiskā darbā un:

• veikt fizisko personu iesniegto gada ienākumu deklarāciju datu apstrādi un kvalitātes pārbaudi, pārmaksāto nodokļu pamatotības izvērtēšanu un atmaksu vai novirzīšanu citu nodokļu maksātāja parādu segšanai;
  • konsultēt nodokļu maksātājus normatīvo aktu piemērošanas jautājumos un citos jautājumos.

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu, mēnešalga no 871 līdz 1007 EUR (bruto);
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgo darba laiku;
  • iespēju strādāt attālināti;
  • papildatvaļinājuma dienas.

Ierēdņa dienesta vieta: Talejas iela 1, Rīga vai Liepājas iela 48, Kuldīga, vai Dzintaru iela 22/9, Ventspils, vai Atmodas iela 19, Jelgava, vai Beātes iela 49, Valmiera, vai Kr.Valdemāra iela 2, Cēsis, vai Brīvības iela 81, Balvi, vai 18.novembra iela 16, Rēzekne, vai Brīvības iela 10b, Dobele, vai Draudzības aleja 2, Jēkabpils, vai Pasta iela 11, Bauska, vai Rīgas iela 4/6, Daugavpils.

Priekšrocības pretendentiem ar:

• priekšzināšanām normatīvo aktu pielietošanā;
  • darba pieredzi informācijas izvērtēšanā un lēmumu sagatavošanā.

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz šī gada 10.oktobrim lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi ar norādi “Konkurss uz NP_FPDUD_12N_Pilsēta
Vards_Uzvards”.

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Piesakot savu kandidatūru vakantajam ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts
civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir VID Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, tālr.67122627.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi VID var iegūt tīmekļa vietnē Privātuma politika.

Jautājumos par amata pienākumiem zvani uz tālruņa numuru 67122140 vai 67122313. Ja Tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru 67122627 vai
uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi ar norādi “Jautājums par konkursu”.