Bezmaksas jogas nodarbības tiešsaistē Rūjienas apvienības iedzīvotājiem sāksies no 15. decembra

Sākot no 15. decembra, trešdienās plkst. 19.30 Rūjienas apvienības iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas jogas nodarbībās, kas norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā. Ikviens interesents aicināts pieslēgties, izmantojot linku https://ieej.lv/OSC_vingrosana. Specifisks inventārs nav nepieciešams, ērtībai noderēs vingrošanas paklājiņš.   

Nodarbības piemērotas visiem vecumiem un jebkurā sagatavotības līmenī. Jogas prakse ļauj atbrīvoties, noņemt sasprindzinājumu, palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, atbrīvot prātu, īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai elpošanai. Regulāra vingrošana palīdzēs stiprināt muskuļus, saites, locītavas, uzlabos līdzsvara sajūtu, lokanību. Būtiski katram dalībniekam apzināties un nodarbībā piedalīties savu spēju līmenī – darīt tik, cik jūtas labi.

Nodarbību vadīs “Rimi Olimpiskā centra” jogas pasniedzēja Barbara Medniece. Barbara ir sertificēta jogas un C kategorijas sporta trenere. Jogas praksi apguvusi dažādos starptautiskos semināros, tostarp Indijā. Praktizē jogu jau vairāk nekā 10 gadus, astoņus no tiem strādā kā jogas un fitnesa pasniedzēja.

Pilnvērtīgai dalībai nepieciešams viedtālrunis vai dators, svarīgs stabils interneta pieslēgums.  

Kā pieslēgties tiešsaistes nodarbībai:

vai

  • ZOOM platformā, nodarbības ID: 844 3261 9445, parole: 677160. ZOOM CloudMeetings aplikāciju iespējams lejupielādēt šeit:

Windows: https://www.zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings

Apple: https://itunes.apple.com/us/app/id546505307

Lūgums uzstādīt aplikāciju jau pirms nodarbības sākuma un nodarbībām pievienoties ar vārdu un uzvārdu!

Nodarbības laikā vēlams ieslēgt video kameru, lai nodarbības laikā pasniedzējai ir iespēja sniegt padomus vingrinājumu izpildei.

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Papildu informācija, zvanot projekta vadītājai Madarai Ribozolai pa tālr. 22411816.