Aktualitātes / Jaunumi
19. septembrī Kocēnu Kultūras namā norisinājās seminārs “Sabiedrības līdzlemta pilsētvides zaļo zonu attīstība”.
21.09.2023

Norisinājies Meža dienu seminārs

19. septembrī Kocēnu Kultūras namā norisinājās seminārs “Sabiedrības līdzlemta pilsētvides zaļo zonu attīstība”. Semināra mērķis bija dalīties ar Valmieras novada pašvaldības pieredzi sabiedrības līdzdalības nodrošināšanā pašvaldības dabas un apstādījumu teritoriju attīstībā…

Lasīt vairāk
Nakts peldējums
21.09.2023

Aicinām pieteikties Nakts peldējumam Valmierā

30. septembrī Eiropas Sporta nedēļas ietvaros jau ceturto gadu Valmieras peldbaseinā norisināsies Nakts peldējums – muzikāli izklaidējošs aktīva dzīvesveida pasākums peldbaseinā, kura laikā ikviens aicināts ne vien izbaudīt patīkamu peldi…

Lasīt vairāk
23. un 24.septembrī Valmierā kursēs ar ūdeņradi darbināms autobuss
21.09.2023

Valmierā testēs ar ūdeņradi darbināmu autobusu

Ūdeņraža enerģija ir nākotnes enerģija. Lai to demonstrētu, Eiropas Mobilitātes nedēļas izskaņā  - 23. un 24. septembrī Valmierā 6. maršrutā notiks ūdeņraža – elektriskā autobusa testa braucieni jeb demonstrācijas projekts “JIVE…

Lasīt vairāk
26.septembrī plkst. 11.00 iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas veselības dienas pasākumā “Ātri un veselīgi pagatavojami ēdieni no rudens veltēm” Endzeles muižā Endzelē.
21.09.2023

Veselības dienas pasākums Endzeles muižā

26.septembrī plkst. 11.00 iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas veselības dienas pasākumā “Ātri un veselīgi pagatavojami ēdieni no rudens veltēm” Endzeles muižā Endzelē. Pasākuma ietvaros uzturzinātnes speciāliste Dace Meija pastāstīs, kā vienkārši…

Lasīt vairāk
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux