15. reizi aizvadīts MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”

MTB Apkārt Burtnieka ezeram

3. jūnijā Vecatē jau 15. reizi norisinājās MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”, kur piedalījās riteņbraucēji no Rīgas, Cēsīm, Priekuļiem, Siguldas, Gulbenes, Smiltenes, Carnikavas un Valmieras novada.

Dalībnieki sacentās divās distancēs: sporta klases jeb tradicionālajā maršrutā apkārt Burtnieka ezeram (49 km) un tautas klases distancē – vienas stundas braucienā Vecates muižas parkā. Savukārt paši mazākie velobraucēji cīnījās par uzvaru bērnu distancē un DIP DAP braucienā.

Saskaņā ar MTB velobrauciena nolikumu, apbalvotas tika pirmās trīs vietas katrā vecuma grupā, trīs ātrākie vīri un trīs ātrākās dāmas garākajā distancē.

Sporta klases 49 kilometru distancē uzvaru sīvā cīņā ieguva “Giant&Liv team Latvia” riteņbraucējs Kaspars Serģis un “Velo Rīts” riteņbraucēja no Gulbenes Ieva Kalniņa. Tikmēr tautas klases distancē – 1 h braucienā – nepārspēts palika riteņbraucējs no Valmieras – Ingus Arsts un komandas “Riteņvasara” pārstāvis Edvards Gedrovics. Bērnu distancē uzvaru svinēja komandas “Riteņvasara” riteņbraucēja Karolaina Druka-Jaunzeme un smilteniete no komandas “VeloLifestyle” – Samanta Luberte.

Ar kopvērtējuma rezultātiem iepazīsties ŠEIT, bet rezultātus pa vecuma grupām apskati ŠEIT.

Paldies biedrībai “Sporta klubs “SportLat””, Burtnieku apvienības pārvaldes Burtnieku un Vecates pagasta tehniskajiem darbiniekiem, Valmieras novada pašvaldības policijai, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldei, Z/S “Druvas” un Mazsalacas apvienības sporta entuziastam Dainim Jostsonam par veiksmīgu sadarbību!

Par sarūpētiem apbalvojumiem un atbalstu paldies: Z/S “Lieltūteri”, SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, veikals “EŽI”, bioloģiskā saimniecība ”Ozolzīles”, ģimenes uzņēmums “Beverīnas dzērieni”, SIA “Liepkalni”, SIA “STRAUTIŅI RM”, SIA “Zarupi” – ģimenes uzņēmums “Granberry”, kafejnīca “Miks”, SIA “Ābeles”, SIA “ErenPlays”, mājas kupinājumi “Vārpas N”, SIA “Terūna” – Bauņu Bullītis, kooperatīvā sabiedrība “VAKS”.

Foto autors: Jānis Puķītis

Plašāku foto atskatu meklē ŠEIT.