Zaru šķeldošanas akcija

Zaru šķeldošana

Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Valmieras namsaimnieks” arī šogad organizē bezmaksas zaru šķeldošanas akciju Valmieras pilsētā, Valmiermuižā, Vanagos, Pilātos un Kocēnos. Aicinām pieteikties iedzīvotājus, kuriem minētajās teritorijās nepieciešams zaru šķeldošanas pakalpojums.

SIA “Valmieras namsaimnieks” koku un krūmu šķeldošanu veiks atbilstoši izveidotajam pieteikumu grafikam, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi.

Pakalpojumu var pieteikt:

Pieteikumā jānorāda adrese, pieteicēja vārds un uzvārds, telefona numurs saziņai. Pieteikuma pieņemšanas pēdējā diena 28. aprīlis.

Aicinām likt zarus šķeldošanas transportlīdzeklim ērti piebraucamās vietās, zaru resnos galus novietojot pret ielu.

Valmieras novada pašvaldība akciju organizē ar mērķi atbalstīt iedzīvotājus pavasara sakopšanas darbos, tā samazinot zaļo, grūti kompostējamo atkritumu apjomu piemājas dārzos. Akcijas ietvaros tiks nodrošināta arī zaru šķeldas aizvešana. Akcijas laikā zaru šķeldošanas pakalpojumu finansē Valmieras novada pašvaldība, savukārt, pakalpojumu nodrošina SIA “Valmieras namsaimnieks”. Ārpus akcijas norises laika zaru šķeldošana pieejama kā maksas pakalpojums.