Atpakaļ

Valsts ieņēmumu dienests

Nāc strādāt mūsdienīgā un efektīvā valsts iestādē!

Vairāk par mums uzzināsi šeit: https://www.vid.gov.lv/lv/personals

Valsts ieņēmumu dienests (reģ.Nr.90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Astotās pievienotās vērtības nodokļa datu ticamības novērtējuma daļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (2 vakances uz nenoteiktu laiku).

Ar iespēju strādāt: Jēkabpilī, Rīgā, Kuldīgā, Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Balvos, Dobelē, Bauskā, Daugavpilī, Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Madonā.

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.

Ja Tev ir:

• akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos, ar liela apjoma un daudzveidīgu informāciju, prasme to analizēt;
  • prasmes darbā ar MS Outlook, Word, Excel un PowerPoint;
  • atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;
  • nevainojama reputācija.

Ja vēlies ieguldīt savas zināšanas un prasmes interesantā un dinamiskā darbā un:

• veikt PVN deklarāciju datu ticamības novērtējumu saistībā ar pārmaksāto PVN summu apstiprināšanu saskaņā ar VID izstrādātajiem norādījumiem;
  • konsultēt nodokļu maksātājus normatīvo aktu piemērošanas jautājumos un citos jautājumos;
  • izskatīt iesniegumus un sagatavot atbilžu projektus nodokļu maksātājiem, iestādēm un organizācijām pēc pieprasījuma;
  • sagatavot lēmumu projektus par nodokļu maksātāju izslēgšanu no PVN maksātāju reģistra, ja VID rakstveida pieprasījumā noteiktajā termiņā nav iesniegta pieprasītā informācija vai nodokļu deklarācijā ir sniegta nepatiesa informācija;
  • sagatavot informāciju apmaiņai ar Eiropas Savienības dalībvalstīm tiešo un netiešo nodokļu jomā.

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu, mēnešalga no 871 līdz 1124 EUR (bruto);
  • iespēju strādāt attālināti;
  • elastīgo darba laiku;
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • papildatvaļinājuma dienas.

Priekšrocības pretendentiem ar:

• akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vēlama ekonomikā, komerczinībās (finanšu vadība, grāmatvedība) vai tiesību zinātnē;
  • zināšanām un pieredzi nodokļu administrēšanas jomā, grāmatvedībā, ekonomikā vai finanšu vadībā un administratīvā procesa normu piemērošanā;
  • labām angļu valodas zināšanām.

Ierēdņa dienesta vieta:

• Jēkabpils, Draudzības aleja2;
  • Rīga, Talejas iela 1;
  • Kuldīga, Liepājas iela 48;
  • Ventspils, Dzintaru iela 22/9;
  • Jelgava, Atmodas iela 19;
  • Valmiera, Beātes iela 49;
  • Cēsis, Kr.Valdemāra iela 2;
  • Balvi, Brīvības iela 81;
  • Dobele, Brīvības iela 10b;
  • Bauska, Pasta iela 11;
  • Daugavpils, Rīgas iela 4/6;
  • Kuldīga, Liepājas iela 48;
  • Liepāja, Jūras iela 25/29;
  • Saldus, Striķu iela 6;
  • Madona, Raiņa iela 3.

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), izglītību apliecinoša dokumenta kopijas līdz 2023.gada 6.februārim
lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz ar norādi “Konkurss uz NP_8PVNDTND_Pilsēta_Vards_Uzvards”.

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Piesakot savu kandidatūru vakantajam ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir VID Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, tālr.+37167122627.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi VID var iegūt tīmekļa vietnē Privātuma politika.

Jautājumos par amata pienākumiem zvani uz tālruņa numuru +37167121975 vai +37167121805. Ja Tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru +37167122627 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi ar norādi “Jautājums par konkursu”.