Aicina uz diskusiju par kravas transporta kustības ierobežošanu Matīšu centra ielās

Diskusija par lauksaimniecibas tehniku Matīšos

Ceturtdien, 15. jūnijā, plkst. 18.00 Matīšos, Skolas ielā 11, Matīšu pagasta iedzīvotāji un uzņēmēji aicināti uz diskusiju par kravas transporta kustības ierobežošanu pa Matīšu pagasta centra ielām.

Kopš 2022. gada Matīšu centrā uzstādītas vairākas ceļa zīmes Nr. 306 “Kravas automobiļiem braukt aizliegts”, lai ierobežotu traktortehnikas un kravas transporta, kura pilnā masa ir 3,5 t un vairāk, kustību vairākās centra ielās. Uzsākoties lauksaimniecības sezonai, saņemts atkārtots kolektīvs iesniegums ar ierosinājumu aizliegt lauksaimnieku smagās tehnikas pārvietošanos arī pa Baznīcas, Upes un Rūpniecības ielām. Valmieras novada pašvaldības Satiksmes drošības komisija 2023. gada 16. maijā lēma saglabāt līdzšinējos ierobežojumus, aicinot iedzīvotājus izprast arī lauksaimniekus, kuriem nepieciešams nokļūt pie saviem īpašumiem. Ar satiksmes organizācijas shēmu Matīšu ciemā var iepazīties šeit.

Burtnieku apvienības pārvaldē saņemts iedzīvotāju lūgums izvērtēt situāciju atkārtoti, tāpēc ikviens interesents aicināts iesaistīties, lai rastu kompromisu!